Головна Новини Головні новини Отримати ваучер на навчання від служби зайнятості – стало зручніше!

Отримувати новини - введіть свій e-mail:

Отримати ваучер на навчання від служби зайнятості – стало зручніше! Друк
Понеділок, 05 червень 2023 10:11

З 1 червня 2023 року Державною службою зайнятості спрощено процедуру отримання ваучера на навчання! 

Відтепер можна подати онлайн-заявку на отримання ваучера безпосередньо на порталі служби і заявку буде опрацьовано фахівцями служби зайнятості протягом 3 робочих днів!


Детальніше про можливості ваучера можна прочитати тут.

На сьогодні завдяки ваучеру можливе навчання за 123 професіями та спеціальностями. Серед робітничих професій – такі затребувані у роботодавців, як: бетоняр; штукатур; муляр; продавець непродовольчих товарів, продавець продовольчих товарів, молодша медична сестра (молодший медичний брат) з догляду за хворими; монтажник з монтажу сталевих та залізобетонних конструкцій; слюсар будівельний; електромонтер з ремонту та обслуговування апаратури та пристроїв зв’язку; електромонтер з експлуатації розподільних мереж; оператор котельні; слюсар-електрик з ремонту електроустаткування; провідник пасажирського вагона; службовець на складі (комірник); дорожній робітник тощо. 

Вартість ваучера не може перевищувати 10-кратного розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, на сьогодні – це майже 27 тисяч гривень. Якщо вартість навчання перевищує цю суму, то роботодавець або фізична особа доплачує різницю самостійно.

Додаткову інформацію щодо можливостей отримання ваучера на навчання можна отримати в найближчому центрі зайнятості, в розділі «Ваучер» на порталі служби, або через наш контакт-центр в Телеграм, Фейсбук, або за телефоном, +38 093 834 57 00, +38 099 038 58 89, +38 097 461 51 36.

 

За матеріалами – Державної служби зайнятості