Головна Новини Головні новини Заборона очного навчання під час війни: Президент відповів на петицію

Отримувати новини - введіть свій e-mail:

Заборона очного навчання під час війни: Президент відповів на петицію Друк
Середа, 13 липень 2022 12:15

Президент України Володимир Зеленський відповів на петицію про заборону очного навчання у закладах освіти до закінчення воєнного стану і військових дій в Україні. Про це йдеться на сайті Офісу президента.

У відповіді зазначається, що заклади освіти можуть самостійно приймати рішення щодо академічних, організаційних, фінансових, кадрових та інших питань.

Також вказано, що державну політику у сфері освіти визначає Верховна Рада, а реалізує Кабінет міністрів, Міносвіти та інші центральні органи виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Відтак, обласні та Київська міська військові адміністрації разом із засновниками закладів освіти забезпечують організацію початку навчального року залежно від безпекової ситуації.

Президент України звернувся до Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля з проханням опрацювати викладені в електронній петиції пропозиції та поінформувати про результати розгляду автора звернення.


Довідково 

Петицію «Заборонити очне навчання у всіх навчальних закладах до закінчення воєнного стану і військових дій» розміщено на сайті 8 червня. Вона набрала понад 26,6 тисяч голосів.