Головна Новини Головні новини Google представив в Україні платформу «Безпека дітей в Інтернеті»

Отримувати новини - введіть свій e-mail:

Google представив в Україні платформу «Безпека дітей в Інтернеті» Друк
Четвер, 20 червень 2024 10:14

Нещодавно Google представив в Україні нову платформу «Безпека дітей в Інтернеті», яка покликана забезпечити дітей, підлітків, батьків та вчителів корисними інструментами та ресурсами для підвищення онлайн-безпеки. 

На платформі доступні різноманітні матеріали, які допоможуть усім учасникам освітнього процесу краще розуміти цифрову безпеку, зокрема: 

  • інформацію про основи цифрового громадянства й безпеки, адаптовану для дітей різного віку;
  • поради щодо відповідального обміну інформацією онлайн, ввічливого спілкування та захисту конфіденційності;
  • інструменти та ресурси, які допоможуть батькам та вчителям розпочати розмову з дітьми про безпеку в Інтернеті;Особливу увагу привертає опублікований посібник із безпеки дітей в Інтернеті, що охоплює п'ять ключових тем:

  1. Ділися з обачністю. Цифровий слід і відповідальне спілкування: Роз'яснює, як відповідально ділитися інформацією та зберігати цифровий слід.
  2. Не дай себе обманути. Фішинг, шахрайство та надійні джерела: Навчає розпізнавати шахрайські схеми та обманні повідомлення.
  3. Бережи свої таємниці. Безпека в Інтернеті та паролі: Розповідає про важливість збереження конфіденційності та створення надійних паролів.
  4. Круто бути доброзичливим! Боротьба з негативною поведінкою в Інтернеті: Підкреслює важливість доброзичливості та боротьби з кібербулінгом.
  5. Сумніваєшся? Спитай! Сумнівний контент та сценарії: Радить, як діяти при зустрічі з сумнівним контентом або ситуаціями.

Платформа «Безпека дітей в Інтернеті» стане важливим ресурсом для всіх, хто прагне забезпечити безпеку дітей в цифровому світі. Вона допоможе навчити дітей відповідальному користуванню Інтернетом та створить більш безпечне онлайн-середовище для всіх.

 

Довідково

Проєкт реалізується за підтримки Міністерства освіти і науки України та ГО «Смарт освіта», а всі навчальні матеріали розроблено спільно з міжнародними партнерами Internet Keep Safe Coalition, Connect Safety та Family Online Safety Institute.