Головна Новини Головні новини 500 шкільних автобусів придбають через Prozorro Market

Отримувати новини - введіть свій e-mail:

500 шкільних автобусів придбають через Prozorro Market Друк
П'ятниця, 10 травень 2024 13:25

1 млрд гривень субвенції отримають регіони на закупівлю шкільних автобусів у 2024 році. Відповідні витрати передбачає постанова Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання шкільних автобусів».

Загалом у 2024 році планують закупити приблизно 500 автобусів для закладів загальної середньої освіти всіх областей, які цього потребують.

Комісія Міністерства освіти і науки України буде розподіляти кошти субвенції пропорційно до кількості учнів, які потребують підвезення до шкіл. Найбільшу увагу приділятимуть прифронтовим і прикордонним областям, а саме: Харківській, Дніпропетровській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Херсонській та Чернігівській.

Закупівлі шкільних автобусів проводитимуть через електронний каталог Prozorro Market, відповідну частину якого адмініструє державна установа «Професійні закупівлі».

Prozorro Market працює за принципом інтернет-магазину для закупівель за кошти держави. Там уже наявні 20 перевірених постачальників, яких кваліфікував адміністратор. Тож громадам достатньо просто зайти в систему й оголосити процедуру. Це суттєво пришвидшить процес закупівлі та забезпечить прозоре використання коштів.

Основна частина закупівель шкільних автобусів має відбутися влітку, щоб оперативно поставити їх у регіони та забезпечити заклади освіти необхідним транспортом до початку навчального року.

 

За матеріалами – МОН