Головна Новини Головні новини НМТ-2024: запрошення в персональних кабінетах учасників

Отримувати новини - введіть свій e-mail:

НМТ-2024: запрошення в персональних кабінетах учасників Друк
Четвер, 09 травень 2024 10:30

Від 8 травня для понад 287 тисяч зареєстрованих учасників основної сесії національного мультипредметного тесту (НМТ) з’явилася можливість завантажити зі своїх персональних кабінетів запрошення.

У запрошенні зазначено адресу тимчасового екзаменаційного центру, де учасник проходитиме тестування, дату тестування та час його початку. 

УЦОЯО наголошує, що початок тестування для учасників, які проходитимуть НМТ в Україні, указано за київським часом, а для учасників, які під час реєстрації виявили бажання проходити НМТ за кордоном, – за місцевим часом населеного пункту, де розташований тимчасовий екзаменаційний центр. 

Центр радить заздалегідь спланувати свій графік на визначений у запрошенні день тестування, а також прокласти маршрут доїзду, адже в разі запізнення вас не буде допущено до тимчасового екзаменаційного центру.  

Додатково застерігається від поширення інформації про місце проведення НМТ, а також передавання своїх персональних даних стороннім особам, зокрема в будь-яких телеграм-каналах, які обіцяють буцімто оперативне інформування щодо вступних іспитів. 

Пам’ятайте: усю актуальну інформацію щодо НМТ розміщуємо в захищених персональних кабінетах учасників, на вебсайтах Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти, а також на наших офіційних сторінках у соцмережах. 

 

За матеріалами – УЦОЯО