Головна Новини Головні новини Понад 170 мільйонів гривень виділено на капітальний ремонт вишів: рішення Уряду

Отримувати новини - введіть свій e-mail:

Понад 170 мільйонів гривень виділено на капітальний ремонт вишів: рішення Уряду Друк
Понеділок, 09 жовтень 2023 08:37

6 жовтня 2023 року Кабінет Міністрів України затвердив розпорядження про виділення коштів із фонду ліквідації наслідків збройної агресії Міністерству освіти і науки. 

У рішенні йдеться про те, щоб надати кошти для капітального ремонту двох закладів вищої освіти: Державного біотехнологічного університету, що на Харківщині, та Національного університету «Чернігівська політехніка».

Кошти планують використати на ремонт приміщень, покрівлі, систем водостоку, фасадів, підвальних приміщень, облаштування системи опалення тощо. Кошторисна вартість капітального ремонту в Державному біотехнологічному університеті становить понад 116,1 млн грн, у Національному університеті «Чернігівська політехніка» – понад 63,6 млн гривень. Загалом уряд виділив на аварійно-відновлювальні роботи цих ЗВО понад 170 мільйонів гривень.

Через повномасштабну війну постраждало багато освітньої інфраструктури, зокрема, у Чернігівській та Харківській областях. Багато студентів втратили можливість повноцінно навчатися. Основна мета цього розпорядження – забезпечити право на здобуття якісної освіти. Виділення коштів з фонду ліквідації допоможе відновити й налагодити функціонування нормального освітнього процесу у ЗВО, а також призупинити відтік молоді за кордон.