Головна Новини Головні новини Рекомендації МОН щодо подолання освітніх втрат

Отримувати новини - введіть свій e-mail:

Рекомендації МОН щодо подолання освітніх втрат Друк
Четвер, 10 серпень 2023 13:17

МОН спільно з ЮНІСЕФ розробили рекомендації щодо організації програм із надолуження освітніх втрат. Рекомендації стануть основою для розроблення Національної стратегії з подолання освітніх втрат в Україні. Про це повідомляють у в МОН.

«У першому півріччі 2022/2023 н.р. лише 15% закладів освіти працювали очно, 33% – дистанційно, 51% – змішано. Водночас учителі зазначають про погіршення результатів навчання учнів/учениць: про зниження успішності здобувачів освіти з української мови у селах зазначають 57% педагогів, у містах – 44%, з іноземної мови – 52% та 47% відповідно, з математики – 45% та 40%, з інформатики – 37% та 25%. Ми бачимо, що поступово втрачаємо розумовий потенціал нашої молоді, тож необхідно шукати шляхи для виправлення цієї ситуації» – йдеться у повідомленні. 

Також вчителі повідомляють про різке зниження успішності учнів. Найбільше показники впали з української мови (про це повідомили 57% вчителів у селах та 44% педагогів у містах). З іноземної мови показники впали на 52% та 47% відповідно, з математики – на 45% та 40%, з інформатики – на 37% та 25%. 

«Ми бачимо, що поступово втрачаємо розумовий потенціал нашої молоді, тож необхідно шукати шляхи для виправлення цієї ситуації», – прокоментували ситуацію в МОН.

Саме тому там розробили рекомендації щодо організації програм із надолуження освітніх втрат. 

 

За матеріалами – МОН