Головна Новини Головні новини Прем’єр-міністр доручив збільшити держзамовлення на фахівців у медичній та соціальній сферах

Отримувати новини - введіть свій e-mail:

Прем’єр-міністр доручив збільшити держзамовлення на фахівців у медичній та соціальній сферах Друк
Вівторок, 11 липень 2023 13:17

Повномасштабна війна змінила ринок праці в Україні. Сьогодні наша держава потребує більше фахівців у медичній та соціальній сферах. Їх підготовка має розпочатися вже зараз. Про це йшлося на нараді Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля з МОН, Мінцифри, Мінекономіки, МОЗ, Мінсоцполітики та Мінфіном.

«Обговорили зміни до державного замовлення у закладах освіти. Дав завдання усім відповідальним міністерствам опрацювати можливість збільшення держзамовлення, зокрема, на медиків, реабілітологів і соцпрацівників уже з цього навчального року,» – йдеться у телеграмі прем’єра. 

За словами Шмигаля, держава продовжує розвивати професійно-технічну освіту. Відновлення України стане наймасштабнішим проєктом з часів Другої світової, тож на саперів, будівельників та інші дотичні професії буде найвищий запит на ринку праці. 

Віцепрем’єр-міністр Михайло Федоров також нагадав про підготовку реформи освіти, яка ґрунтуватиметься на впровадженні інновацій.

За підсумками наради Прем’єр-міністр України дав також завдання підготувати й подати у вересні державне замовлення на наступний навчальний рік, щоб батьки та абітурієнти завчасно змогли ознайомитися із затребуваними спеціальностями.

 

За матеріалами – Телеграм Прем’єр-міністр України