Головна Новини Головні новини Україна отримала право на доступ до ресурсів на платформі Research4Life

Отримувати новини - введіть свій e-mail:

Україна отримала право на доступ до ресурсів на платформі Research4Life Друк
Понеділок, 19 червень 2023 11:11

У січні 2023 року було оновлено статус України на офіційному вебсайті Research4Life із зазначенням про включення держави до групи країн А (вільний доступ), організації та вчені з яких мають безкоштовний доступ до ресурсів платформи.

Українським науковцям стала доступною більшість контенту Research4Life (за інформацією, яка нещодавно публікувалася на порталі, обсяг контенту платформи досяг 200 тис. одиниць – журналів, книг, баз даних).

Обов’язковою умовою отримання доступу є реєстрація установи на порталі Research4Life, після чого установа отримує дані для входу (логін та пароль), які використовуються виключно її працівниками.

Інформація про порядок реєстрації установи міститься на сайті Державної науково-технічної бібліотеки України.

У разі виникнення запитань, пов’язаних з організацією підключення доступу установи до платформи Research4Life та використання доступу її працівниками, для отримання необхідної консультації відповідальним особам установи слід комунікувати із фахівцями відділу науково-бібліографічної аналітики та супроводження наукових баз ДНТБ України (адреса електронної пошти: e– Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , форма для зворотного зв’язку).

Працівники наукових установ можуть скористатися доступом до ресурсів лише після реєстрації своєї наукової установи на порталі Research4Life

 

За матеріалами – NAS of Ukraine