Головна Новини Головні новини В Україні створять платформу соціальної освіти

Отримувати новини - введіть свій e-mail:

В Україні створять платформу соціальної освіти Друк
Четвер, 01 грудень 2022 15:03

Міністерство соціальної політики за підтримки проєкту SURGe, Support to Ukraine’s Reforms for Governance анонсує 7 грудня 2022 р. презентацію «Платформи соціальної освіти». 

Це буде перший державний онлайн-майданчик для навчання представників органів місцевого самоврядування, надавачів соціальних послуг та організацій, діяльність яких пов’язана із соціальною сферою у територіальних громадах. 

На платформі будуть розміщені навчальні матеріали, рекомендовані Мінсоцполітики з питань: 

  • забезпечення і захисту прав дитини 
  • здійснення соціальної роботи та організації соціальних послуг в територіальних громадах 
  • протидії домашньому насильству та торгівлі людьми тощо.

За результатами проходження онлайн-курсів на платформі соціальної освіти фахівці та фахівчині зможуть отримувати сертифікати про успішне завершення навчання. 

Наразі ми формуємо базу навчальних матеріалів у соціальній сфері, які після опрацювання та погодження Мінсоцполітики будуть опубліковані в розділах «Бібліотека» та «Навчальні курси». 

Також запрошуються партнерські організації долучитися й надіслати для розміщення на платформі розроблені посібники, навчальні програми, методичні рекомендації, записи вебінарів, подкастів, результати досліджень та інші навчальні продукти. 

Поширення навчальних матеріалів допоможе нам спільно творити громади, дружні до дитини та турботливі до кожного мешканця і мешканки.

 За матеріалами – Мінсоцполітики