Головна Новини Головні новини Георгій Труханов – німецьким колегам: «Зруйновані школи, вчителі викладають онлайн»

Отримувати новини - введіть свій e-mail:

Юрист інформує

Організаційні ланки

ІКТ

Георгій Труханов – німецьким колегам: «Зруйновані школи, вчителі викладають онлайн» Друк
Четвер, 19 травень 2022 08:34

Із 24 лютого 2022 року Росія веде жахливу війну проти України. Багато людей змушені були тікати від обстрілів та бомб. Більшість спілчан найбільшої української профспілки освітян – Профспілки працівників освіти і науки України – перебувають в країні і продовжують працювати. І з більш безпечних місць чи укриттів навчають своїх учнів.

Саме так про складну ситуацію в освіті поінформував німецьких колег-профспілковців Голова Профспілки Георгій Труханов, передає Профспілка освіти і науки Німеччини.

«Життя людей в країні проходить під постійною небезпекою. Збільшується кількість жертв серед мирного населення, у тому числі серед дітей та людей похилого віку», – повідомляє голова Профспілки Георгій Труханов, – «Вже понад 1500 шкіл та навчальних закладів вже пошкоджено або зруйновано. Тим не менше, багато вчителів працюють і проводять заняття онлайн».

Профспілка намагається завжди підтримувати своїх членів, особливо у цій надскладній ситуації, та надавати підтримку й допомогу, якщо вони втратили дім чи своїх рідних або ж потребують іншої допомоги.