Головна Новини Головні новини Профспілка та Спілка ректорів підписали Угоду про співпрацю

Отримувати новини - введіть свій e-mail:

Профспілка та Спілка ректорів підписали Угоду про співпрацю Друк
Середа, 23 червень 2021 14:02

23 червня 2021 року Профспілка працівників освіти і науки України та Громадська організація «Спілка ректорів вищих навчальних закладів України» підписали Угоду про співпрацю. Сторони домовилися спільно діяти у сфері соціального захисту педагогічних, науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти, а також молоді, яка працює та навчається.

Підписи на документі поставили Голова Профспілки Георгій Труханов та Президент Спілки Петро Куліков.

Організації-партнери вживатимуть заходи для реалізації положень освітнього та молодіжного законодавства в частині дотримання трудових прав та соціально-економічного забезпечення працівників освіти та студентства.

Сторони сприятимуть підготовці і прийняттю законів та інших нормативно-правових актів, що регулюють трудові та соціально-економічні відносини в галузі освіти, узгоджуватимуть свої позиції при розгляді та поданні до центральних органів влади проектів нормативно-правових актів, які стосуються трудових відносин або соціального захисту працівників галузі та здобувачів вищої освіти.

З метою захисту трудових та соціально-економічних прав педагогічних та науково-педагогічних працівників, сторони координуватимуть дії та проводитимуть спільні масові заходи.

Також організації домовилися про проведення спільних конференцій, круглих столів, семінарів, брифінгів, підготовку спільних звернень до органів державної влади та місцевого самоврядування.

 «Угода – це ще один інструмент для розвитку соціального партнерства у вищій школі, – сказав Голова Профспілки Георгій Труханов, – «Профспілка та Спілка ректорів будуть разом направляти зусилля для захисту прав та гарантій педагогів вищої школи і студентства, поліпшення якості освіти, створення належних умов для роботи й навчання», – підкреслив очільник галузевої Профспілки.