Головна Інструкції вимоги безпеки під час занять спортивними іграми

Отримувати новини - введіть свій e-mail:

вимоги безпеки під час занять спортивними іграми PDF Друк E-mail
П'ятниця, 23 квітень 2010 10:57

Погоджено
 
Затверджено
Голова профкому
 

Наказ по

___________________________

   

ЗОШ І-ІІІ ступенів
№ від 201__ р.
Директор школи

___________________________

ІНСТРУКЦІЯ З ОХОРОНИ ПРАЦІ №
Вимоги безпеки під час занять спортивними іграми

1.ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Відкриті спортивні майданчики для ігор повинні бути розміщені у спортивній зоні на від-стані не менш як 10 м від навчальних корпусів.
Спортивна зона пришкільної ділянки повинна мати огорожу по периметру висотою 0,5-0,8 м. Дозволяється як огорожу використовувати кущі з неотруйними, неколючими і не запиленими плодами.
Обладнання на спортивних майданчиках (волейбольні стійки,металічні конструкції,баскетбольні щити,гандбольні,футбольні ворота) повинні бути надійно закріпленими.Поверхня спортивних майданчиків повинна бути рівною,чистою,без сторонніх предметів.Не менше ніж на 2 м. від спортивних майданчиків не повинно бути дерев,стовпів,парканів та інших предметів,що можуть спричинити травму.
Спортивні майданчики не можна огороджувати канавами,дерев'яними або цегляними бровками

2.ВИМОГИ БЕЗПЕКИ ПЕРЕД ПОЧАТКОМ ЗАНЯТЬ

Перед початком занять перевірити поверхню майданчиків,щоб не було ям,гострих предметів, розбитого скла. Перевірити надійність кріплення баскетбольних щитів, кілець, стойок, воріт, сіток. М'ячі по-винні бути цілими,відповідати стандартам. Перевірити в учнів одяг,щоб він не сковував рухів і відповідав порі року та погодним умовам. Звернути увагу на самопочуття,стан здоров'я учнів.

3.ВИМОГИ БЕЗПЕКИ ПІД ЧАС ЗАНЯТЬ

На уроки приходити тільки в м'якому взутті (без шипів).Забороняється одягати різного роду прикраси (кільця, перстні, сережки, значки).Нігті мають бути коротко обрізаними
Коли в учня відвернута увага,не можна передавати йому два м'ячі (волейбольні, баскетбольні, гандбольні й футбольні) одночасно: він чекає передачі від іншого

4.ВИМОГИ БЕЗПЕКИ ПІСЛЯ ЗАКІНЧЕННЯ ЗАНЯТЬ

Перевірити самопочуття учнів. Зібрати спортінвентар.
Вивести дітей зі спортивного залу (майданчика), вимкнути світло,провітрити приміщення. Забороняється вживати холодну воду,виходити розігрітими на вулицю.

5.ВИМОГИ БЕЗПЕКИ В АВАРІЙНИХ СИТУАЦІЯХ

У разі отримання травми, погіршення самопочуття негайно повідомити вчителя,Надати потерпілому першу медичну допомогу, повідомити шкільну медсестру, а за необхідності ви-кликати швидку медичну допомогу за тел. 9-03.
У випадку пожежі - викликати пожежну службу за тел. 9-01.
Інструкцію розробив учитель Л.В.Радомський