Головна Новини первинних організацій Відкриття додаткової групи у Недобоївському НВК

Отримувати новини - введіть свій e-mail:

Відкриття додаткової групи у Недобоївському НВК PDF Друк E-mail
Написав Administrator   
Середа, 06 листопад 2013 11:06
05 листопада 2013 року у Недобоївському НВК відбулося урочисте відкриття додаткової групи для дітей раннього віку, якою охоплено двохрічних малят села Недобоївці Хотинського району.

У цьому заході взяли участь почесні гості: голова Хотинської районної організації профспілки працівників освіти і науки України Галина Василенко, сільський голова Анатолій Мігалатюк, депутат Хотинської районної ради В’ячеслав Тодосійчук, методист з дошкільної освіти Оксана Гріщенко, головний спеціаліст відділу освіти управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Мирослав Микитюк.Присутніх першою привітала голова Хотинської районної організації профспілки працівників освіти і науки України Галина Василенко, яка наголосила: «Діти – це майбутнє нашої держави, яке формується сьогодні !». Вона закликала діток наполегливо оволодівати знаннями, творчо мислити, розвивати свої здібності, щоб стати гідними громадянами України. – А, ми дорослі віримо, що ви знайдете своє покликання у житті, той єдиний вірний шлях, і Батьківщина, батьки, які дали вам життя, будуть пишатися вами. – сказала Галина Макарівна.

Інші виступаючі відмітили, що чимало  зусиль, особистого ентузіазму у проведенні ремонтних та підготовчих  робіт, вирішенні різних організаційних  питань до цього гарного свята доклали заступник директора з дошкільної освіти Недобоївського навчально – виховного комплексу Тетяна Дребіт, колектив дошкільного підрозділу НВК та батьки.

Присутні гості побажали вихованцям міцного здоров’я, успіхів, радісного та змістовного навчання та відпочинку.З нагоди відкриття групи закуплено нові ліжка, та подаровано багато корисних дитячих іграшок. Всі діти отримали подарункові пакети із солодощами та іграшками від місцевого маркету «Добре разом».Після цього настала урочиста мить відкриття – Галина Василенко та Анатолій Мігалатюк перерізали червону стрічку на вході до дитячої групи.Потім всі бажаючі змогли пройти всередину і оглянути приміщення, в якому будуть навчатися, веселитися і рости маленькі недобоївчани. Батьки та гості оцінили і кімнату для ігор, і чудову спальню.

Хотинська районна організація профспілки працівників освіти
Останнє оновлення на Вівторок, 12 листопад 2013 11:18