Головна Новини первинних організацій Аспекти виховної роботи

Отримувати новини - введіть свій e-mail:

Аспекти виховної роботи PDF Друк E-mail
Написав Administrator   
Неділя, 27 січень 2013 17:21
Рейтинг успішності учнів за І семестр

З метою підвищення ефективності  навчально-виховного процесу, покращення якості знань учнів у Вищому професійному училищі № 3 проведено рейтинг успішності серед членів профспілки учнівських груп за І семестр 2012-2013 н.р., на інструктивно-методичній нараді заступником директора з навчально-виховної роботи  Муковоз О.О. було висвітлено результати проведення рейтингу, де враховувались підсумки успішності учнів за І – семестр та відвідування  занять   виробничого  та теоретичного навчання.       

Директор Вищого професійного училища № 3 Нікішина Олеся Валентинівна нагородила грамотами  за призові місця кращі учнівські групи: № 5,3,11,15,14,8,за рахунок учнівських профспілкових внесків надано матеріальне заохочення цим групам.

За добросовісне виконання своїх посадових обов’язків та значний внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління директор училища № 3 Нікішина О.В. оголосила подяку класним керівникам та майстрам виробничого навчання Плаксюк І.І., Павлюк Н.В., Дожук Є.І., Лужній Ю.С., Гриник Г.С., Яковлєвій К.І., Даниляк Л.В., Олексин Ю.Г., Коротій А.В., Трут В.В.

Директор училища №3 Нікішина О.В.
Останнє оновлення на Понеділок, 28 січень 2013 10:22