Головна Новини ЦК Європейська федерація профспілок громадського обслуговування не підтримує законопроект № 3474

Отримувати новини - введіть свій e-mail:

Європейська федерація профспілок громадського обслуговування не підтримує законопроект № 3474 Друк
П'ятниця, 19 лютий 2016 09:55
Генеральний секретар Європейської федерації профспілок громадського обслуговування Ян Віллем Гудріан на знак солідарності з Федерацією профспілок України та у відповідь на звернення Голови ФПУ Григорія Осового надіслав листи до Голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана і голови парламентського Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Людмили Денісової із закликом не приймати зміни до Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» (реєстр. № 3474 від 13.11.2015). 

Це є втручанням в діяльність профспілок, – наголошується у листі Я.В. Гудріана, – поправки до закону спрямовані на послаблення і підрив профспілок. Також вони суперечать багатьом законам і міжнародним зобов'язанням.

Окрім цього зазначені поправки впливають на репутацію України: вони недоречні в той час, як деякі країни-члени ЄС (наприклад Нідерланди) мають прийняти рішення про схвалення Угоди між Україною та ЄС про поглиблену та всеохоплюючу зону вільної торгівлі. У виборців може не бути позитивного ставлення до України, якщо права профспілок ставляться під питання.

Завантажити документ

За матеріалами ФПУ