Головна Новини ЦК Обговорення проекту Концепції розвитку освіти України на 2015-2025 роки

Отримувати новини - введіть свій e-mail:

Обговорення проекту Концепції розвитку освіти України на 2015-2025 роки Друк
Четвер, 04 грудень 2014 12:18
Міністерство освіти і науки України пропонує на громадське обговорення проект Концепції розвитку освіти України на період 2015-2025 років.

Проект Концепції розвитку освіти України на період 2015-2025 років підготовлений експертною групою при Міністерстві освіти і науки, створеною у липні 2014 року.

Автори документу наголошують, що проект Концепції розвитку освіти України на період 2015-2025 років – відкритий документ, призначений для вільної дискусії за участю всіх зацікавлених осіб та інституцій. Це не директива, а запрошення до обговорення.

Автори звертаються до учасників обговорення з пропозицією висловлювати максимально конкретні пропозиції, утримуючись від загальників і формулювати пропозиції за принципом «як і що треба зробити».

Після громадського обговорення й доопрацювання проекту експертною групою Концепція має стати основою для Дорожньої карти освітньої реформи.

Ця Дорожня карта становитиме детальний план реалізації основних положень Концепції – з чітко визначеними індикаторами, описом очікуваних результатів, аналізом ризиків, підрахунками часових і фінансових витрат.

Запрошуємо спілчан до активного обговорення та надання пропозицій до документу на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України