Головна Новини ЦК Всесвітній день охорони праці – 2013

Отримувати новини - введіть свій e-mail:

Всесвітній день охорони праці – 2013 Друк
Вівторок, 09 квітень 2013 09:32
За ініціативою Міжнародної організації праці для привернення уваги світової спільноти до питань охорони праці та смертності працівників на робочому місці щорічно, починаючи з 2002 року, понад 100 країн світу 28 квітня відзначають Всесвітній день охорони праці.

Україна, відповідно до Указу Президента України від 18 серпня 2006 року № 685, також відзначає цю дату.

Метою заходу є привернення уваги суспільства, органів державної влади, суб'єктів господарювання, громадських організацій до проблеми збереження життя і здоров’я працівників та культури охорони праці в Україні.

У цьому році зазначений Всесвітній день охорони праці буде відзначатися під гаслом: «Запобігання професійним захворюванням».

Організаційний комітет з підготовки і проведення заходів у 2013 році з нагоди Всесвітнього дня охорони праці, що складається з представників сторін соціального діалогу, затвердив план відповідних заходів і опублікував звернення до центральних та місцевих органів виконавчої влади, Ради міністрів Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування, роботодавців, профспілок, ЗМІ, керівників і працівників підприємств, установ та організацій.

У свою чергу, Федерацією профспілок України розроблено свої Заходи, які затверджені Постановою Президії ФПУ від 28.03.2013 № П-17-16.

Завантажити додатки (45 kB)

За матеріалами сайту ЦК Профспілки працівників освіти і науки
( http://pon.org.ua/novyny/2247-vsesvitnij-den-oxoroni-praci-2013.html )