Головна Новини Головні новини На Хотинщині відбувся районний семінар з питань охорони праці

Отримувати новини - введіть свій e-mail:

На Хотинщині відбувся районний семінар з питань охорони праці Друк
Понеділок, 19 грудень 2011 14:24
15 грудня 2011 року на базі Круглицької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів, що на Хотинщині, відбувся районний семінар директорів шкіл та голів первинних профспілкових організацій на тему: «Спільна робота адміністрації та профспілкового комітету школи по забезпеченню вимог Закону України «Про охорону праці»».
В роботі семінару, що відбувся у селі Круглик, брали участь понад 70 керівників навчальних закладів та голів первинних профспілкових організацій .
З планом роботи учасників семінару ознайомив заступник начальника  відділу освіти райдержадміністрації Рак В.М.
Згідно плану роботи районного семінару відбулися відкриті уроки та проведено комп’ютерне тестування директорів шкіл на знання законодавства України про працю, питань охорони праці, пожежної безпеки, електробезпеки  тощо.

З вітальним словом до учасників семінару звернувся заступник голови Чернівецької обласної ради профспілки працівників освіти і науки Богдан Чортик, який акцентував увагу присутніх на необхідності дотримання основних положень законів  про працю, охорону праці. Він також повідомив про напрямки діяльності та результати роботи профспілок області у сфері охорони праці.

З доповідями на семінарі виступили: М.В. Микитюк – головний спеціаліст відділу освіти, який розповів про основні напрямки розвитку системи охорони праці у галузі освіти Хотинщини та стан травматизму серед школярів району. П.М. Ватаманюк – директор Круглицької загальноосвітньої школи, який ознайомив присутніх з організацією роботи з питань охорони праці у підпорядкованому йому навчальному закладі; Р.Є. Якуба – завідуюча районного методичного кабінету, яка привернула увагу учасників семінару до основних завдань  у сфері безпечної життєдіяльності та ролі методичної служби у напрямку роботи з профілактики травматизму та здійснення заходів щодо охорони праці та безпеки життєдіяльності; Г.М. Василенко – голова райкому профспілки працівників освіти і науки, яка розповіла про поточні завдання та перспективи роботи профспілок освітянської галузі Хотинщини з питань здійснення заходів пов’язаних з охороною праці.

На завершення роботи семінару було прийнято відповідні рекомендації.