Головна Новини Головні новини Підписано Угоду про співробітництво між Вижницьким та Кіцманським райкомами профспілки працівників освіти і науки

Отримувати новини - введіть свій e-mail:

Підписано Угоду про співробітництво між Вижницьким та Кіцманським райкомами профспілки працівників освіти і науки Друк
Понеділок, 23 травень 2011 10:47
20 травня 2011 року відбулася зустріч профактиву та лідерів Кіцманського і Вижницького районних комітетів профспілки працівників освіти і науки.

Під час роботи учасниками делегацій проведено спільні заходи, обмін думками, презентація прогресивних форм і методів роботи, як на середній, так і на первинній ланці.

Представники Кіцманщини мали можливість ознайомитися із практикою інформаційного забезпечення профспілкових комітетів закладів освіти господарів, поділилися своїми враженнями та досвідом практичної діяльності з різних проблем.

Лейтмотивом спілкування були питання удосконалення профспілкової роботи, соціального партнерства та забезпечення соціального діалогу, пошуків найбільш ефективних методів відстоювання інтересів освітян, утвердження статутних принципів та норм чинного законодавства, забезпечення високого рівня морального мікроклімату в колективах та відповідального ставлення до проблем кожного спілчанина.

Насамкінець, як позитивний результат, між Вижницьким та Кіцманським райкомом профспілки, головами райкомів Я.С. Борсуком та В. В. Гладчук була підписана Угода. Вона, з-поміж вищезазначених параметрів, передбачає також проведення спільних засідань президій райкомів із споріднених питань, тренінгів, організацію семінарів та навчання профспілкового активу по формуванню єдиного інформаційного простору з проблем первинних організаційних ланок, обмін досвідом профспілкової роботи та мотиваційних акцентів з членства у практиці, практики правового діалогу та захисту, відстоювання інтересів спілчан через колдоговірні процеси і удосконалення спільної діяльності.

Угода передбачає проведення культурно-масових заходів та спортивних змагань.

Дана ініціатива чекає на своє впровадження іншими організаційними ланками Профспілки краю.