Головна Новини Головні новини Команда освітян України на XIII Міжнародній спартакіаді вчителів у Болгарії

Отримувати новини - введіть свій e-mail:

Команда освітян України на XIII Міжнародній спартакіаді вчителів у Болгарії Друк
Середа, 02 серпень 2017 16:00

Організатори спартакіади – Профспілка болгарських вчителів та Болгарська федерація робітників «Спорт і здоров'я» за підтримки Мінстерства молоді та спорту Республіки Болгарія.

Спартакіада проводилася під патронатом Пламена Дімітрова – голови Конфедерації незалежних профспілок Болгарії, Янки Такевої – голови Болгарської Профспілки вчителів та Сьюзан Флокен – директора Європейського комітету профспілок освіти.

Делегацію від нашої країни очолив заступник голови Профспілки працівників освіти і науки України Сергій Романюк.

У спартакіаді взяли участь майже 500 осіб – команди з Польщі, Румунії, Таджикістану, Білорусі та України та з усіх округів Болгарії.

Україну представила  делегація із 16 осіб, у складі якої спортсмени-вчителі з восьми областей України: Волинської, Житомирської, Львівської, Одеської, Сумської, Чернівецької, Чернігівської областей.

Традиційно спартакіада включала змагання з 10 дисциплін: міні-футбол, пляжний волейбол, вуличний баскетбол (стрітбол), настільний теніс, плавання,  шахи, бридж, дартс, петанк, перетягування канату.

Команда освітян з України вчетверте взяла участь у цих змаганнях, де посіла вперше загальнокомандне п’яте місце серед двадцяти шести команд-учасниць.

Наші спортсмени були заявлені у 3-х видах змагань: шахи, настільний теніс,  плавання.

Результативно виступили спортсмени в усіх видах, особливо вдало – у змаганнях з шахів та плавання.

Так, І місце у змаганнях з шахів  вибороли наші спортсмени-шахістки Тетяна Дяченко (Житомирська область) та Лідія Тушинська (Чернівецька область). І місце у змаганнях з плавання вибороли наші чоловіки Андрій Марченко та Геннадій Кулак (Сумська область).

ІІ місце у змаганнях з шахів (чоловіки) здобули Афлатун Мамедов, Роман Тисевич (Одеська область) та Ярослав Думанський (Житомитська область).

ІІІ місце у змаганнях з плавання (змішана естафета) посіли Людмила Гога, Олена Кисельова, Геннадій Кулак, Андрій Марченко (Сумська область).

Дуже напруженою видалися змагання з настільного тенісу, у якій команда чоловіків у складі Олександра Буберенко (Одеська область), Ігоря Вацина (Волинська область) та Ігоря Бардака (Львівська область) посіла ІІ місце.

В особистому заліку наступні результати:

І місце у змаганнях з шахів (жінки) – Тетяна Дяченко (Житомирська область);

ІІ місце у змаганнях з шахів (чоловіки) – Афлатун Мамедов (Одеська область);

ІІІ місце у змаганнях х настільного тенісу (чоловіки) – Олександр Буберенко (Одеська область);

ІІІ місце у змаганнях з настільного тенісу (жінки) – Інна Білащенко, (Чернігівська область);

ІІІ місце у змаганнях з плавання (чоловіки) – Андрій Марченко (Сумська область).

За загальнокомандними результатами у збірної України – 5 місце серед 26 команд.

Щиро вітаємо наших переможців та призерів з новими перемогами! Ми вами пишаємося і бажаємо усім доброго здоров’я, спортивних досягнень, натхнення до тренувань та успіхів у подальших справах!