Головна Новини Головні новини Відбувся черговий пленум

Отримувати новини - введіть свій e-mail:

Відбувся черговий пленум Друк
Четвер, 11 травень 2017 14:42
Сьогодні, 11 травня,  відбувся черговий пленум Чернівецької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки, на якому було проаналізовано та визначено завдання організаційних ланок обласної організації Профспілки з подальшого покращення фінансового забезпечення трудових та соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки в сучасних умовах.

З доповіддю на пленумі виступив голова організації Профспілки працівників освіти і науки Володимир Дудчак. У роботі конференції взяли участь та виступили директор Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації Оксана Палійчук та голова обласної ради Профспілок Володимир Шкварковський.

Пленум прийняв постанову спрямовану на покращення соціально-економічного захисту спілчан, підвищення ролі первинних профспілкових організацій, районних, міських комітетів в реалізації статутних завдань, активізації процесів соціально-економічного захисту та визначив орієнтири співпраці з органами управління освітою всіх рівнів по реалізації Концепції «Нової української школи».