Головна Новини Головні новини Підписано нову Угоду

Отримувати новини - введіть свій e-mail:

Підписано нову Угоду Друк
Четвер, 22 грудень 2016 13:06
21 грудня в залі Чернівецького обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини» відбувся черговий пленум Чернівецької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки на порядку денному якого, розглядалися питання виконання Угоди між Головним управлінням освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації та обласним комітетом Профспілки на 2011-2016 роки та обговорення і укладення Угоди між Департаментом освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації та Чернівецькою обласною організацією Профспілки працівників освіти і науки на 2016-2020 роки.

Крім складу обласного комітету Профспілки, профспілкового активу, запрошених працівників закладів освіти на пленумі були присутні голова Чернівецької обласної ради Профспілок Володимир Антонович Шкварковський, директор Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації Оксана Михайлівна Палійчук, заступник директора Департаменту Ірина Юліанівна Ісопенко, начальник управління освіти і науки Департаменту Сакрієр Оксана Леонідівна та начальник Чернівецького обласного відділення Національної служби посередництва та примирення Ігор Олексійович Шпак, члени Спільної робочої комісії по забезпеченню переговорів, підготовки Угоди між сторонами на 2016-2020 роки.

Перед початком пленуму начальник Чернівецького обласного відділення Національної служби посередництва та примирення  Ігор Шпак вручив голові обласної організації Профспілки працівників освіти і науки Володимиру Васильовичу Дудчаку Свідоцтво про підтвердження репрезентативності Чернівецької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки на право здійснення основних процедур соціального діалогу на територіальному рівні.

В обговоренні питань пленуму взяли участь голова Чернівецької обласної ради Профспілок В. А. Шкварковський, директор Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації О. М. Палійчук, голова обласної організації Профспілки працівників освіти і науки В. В. Дудчак, голова Вижницької районної організації профспілки Я. С. Борсук, голова Чернівецької міської організації профспілки Г. М. Поштар.

Результатом активної та відповідальної роботи протягом минулого періоду, діяльність профспілкового активу та Спільної комісії по забезпеченню переговорів, вироблення пропозицій стало прийняття та підписання Угоди між Департаментом освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації та Чернівецькою обласною організацією Профспілки працівників освіти і науки на 2016-2020 роки.