Головна Новини Головні новини Знання законів - фактор успішності

Отримувати новини - введіть свій e-mail:

Знання законів - фактор успішності Друк
Середа, 10 лютий 2016 15:18
10 лютого цього року відбувся семінар голів районних, міських комітетів Профспілки, бухгалтерів організаційних ланок з питань чинного податкового законодавства, пенсійного забезпечення, особливостей фінансової роботи та змін до поточного трудового законодавства.
Відкрив семінар вступним словом голова обласної організації Профспілки працівників освіти і науки Володимир Дудчак.

З учасниками семінару з цікавою та корисною інформацією поділилися Тетяна Коломієць – завідувачка сектором комунікацій Державної податкової інспекції в м. Чернівці, Ганна Московчук – начальник управління Головного управління Пенсійного фонду у Чернівецькій області, голова ревізійної комісії обласної організації Профспілки працівників освіти і науки – Валентина Никифорак, головний бухгалтер - Олена Габак та юрисконсульт обкому Профспілки - Василь Безручак.

Під час роботи семінару також розглядалися питання діяльності організаційних ланок Профспілки усіх рівнів в умовах створення Об’єднаних територіальних громад та налагодження з ними соціального партнерства. Учасники обмінялися практичним досвідом та отримали професійні відповіді від запрошених фахівців.