Головна Новини Головні новини Чергове засідання президії обкому профспілки

Отримувати новини - введіть свій e-mail:

Чергове засідання президії обкому профспілки Друк
Четвер, 22 травень 2014 12:02
22 травня поточного року відбулося засідання президії Чернівецького обкому профспілки працівників освіти, на якому розглянуто питання про стан забезпечення звітно-виборної кампанії в первинних профспілкових організації Кіцманської районної організації.


Підведено підсумки обласного фестивалю «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття», присвяченого 200-річчю від Дня народження генія України – Тараса Григоровича Шевченка.

Фестиваль сприяв виявленню талановитих спілчан, був спрямований на подальший розвиток літературного, театрального, образотворчого та прикладного мистецтва, створення нових і зміцнення існуючих літературно-мистецьких студій, творчих літературних об’єднань, залучення до них нових учасників.

У фестивалі прийняли участь представники всіх районних, міських організацій профспілки, які продемонстрували зацікавленість освітян до творчого надбання генія українського народу – Тараса Шевченка, високі почуття обов’язку, національної гордості та усвідомлення особистої відповідальності за увіковічення його імені.

Розглянуто також інші поточні питання.