Головна Новини Головні новини Завершився XXVII туристичний зліт освітян Буковини

Отримувати новини - введіть свій e-mail:

Завершився XXVII туристичний зліт освітян Буковини Друк
Вівторок, 20 травень 2014 12:01
Наприкінці минулого тижня з 16 по 19 травня 2014 року на теренах Глибоцького району відбувся черговий туристичний зліт кращих команд освітян краю, в якому взяли участь представники десяти районів області та м. Чернівці.

В нелегкій боротьбі І місце здобула команда Глибоцької районної організації профспілки, ІІ місце – команда спілчан Новоселиччини, а ІІІ сходинку п’єдесталу заслужено зайняла команда представників м. Чернівці.

У програмі зльоту проходили змагання з велосипедного, водного, пішохідного туризму та конкурсної програми.

Цікавими були дистанції «Спринт», «Рятувальна робота», «Крос-похід», «Смуга перешкод», а також залікові форми: «Туристська самодіяльність», «Презентація команда», «Туристське фото» та інші. Змістовним був конкурс відеофільмів «Буковинське намисто».

На відкритті зльоту з словами вітання до учасників звернулися голови Глибоцького райкому профспілки Світлана Лазурко, Сокирянського – Анатолій Полонка, начальник управління освіти Глибоцької райдержадміністрації Василь Швець та голова обласної організації профспілки працівників освіти і науки Володимир Дудчак.

На підведенні підсумків лауреатам по номінаціях та переможцям за призові місця були вручені кубки та Почесні грамоти обкому профспілки та Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.