Головна Новини Головні новини Засідання президії ЦК та VII пленум Центрального комітету Профспілки працівників освіти і науки України.

Отримувати новини - введіть свій e-mail:

Засідання президії ЦК та VII пленум Центрального комітету Профспілки працівників освіти і науки України. Друк
П'ятниця, 29 листопад 2013 13:50
27-28 листопада цього року голова обласної організації профспілки працівників освіти і науки Володимир Дудчак взяв участь в засіданні президії ЦК та VII пленуму Центрального комітету Профспілки працівників освіти і науки України.

Серед основних питань президія ЦК розглянула стан роботи Запоріжського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки та профкомів вищих навчальних закладів щодо забезпечення виконання положень Галузевої угоди в частині соціально-економічних прав та інтересів осіб, які навчаються.

Розглянуто питання також та прийнята постанова «Про дії Профспілки у зв’язку з неприйняттям рішення Кабінету Міністрів України про підвищення з 1 грудня 2013 року посадового окладу працівника І тарифного розряду ЄТС».

На пленумі ЦК Профспілки голова Всеукраїнської Профспілки працівників освіти і науки України Георгій Труханов глибоко та ґрунтовно проаналізував роботу організаційних ланок щодо додержання та фінансового зміцнення Профспілки, посилання виконавчої дисципліни, мотиваційних аспектів профспілкового членства.