Головна Новини Головні новини IХ обласна спартакіада працівників освіти Буковини

Отримувати новини - введіть свій e-mail:

IХ обласна спартакіада працівників освіти Буковини Друк
Понеділок, 23 вересень 2013 11:10
«У дружбі з працею та спортом». За таким гаслом під орудою Чернівецького обласного комітету працівників освіти і науки та обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України 21 вересня 2013 року відбулася традиційна ІХ обласна спартакіада працівників освіти Буковини, якій передували зональні та районні спортивні змагання.
Привітно, з осіннім багрянцем осені, зустріли учасників спартакіади, голів районних та міської організацій Профспілки сучасний фізкультурно-оздоровчий комплекс «Олімпія» та загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 27 Чернівецької міської ради.
Тепло привітали учасників спартакіади голова Чернівецької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки Володимир Дудчак та начальник Чернівецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Корнелій Жукотинський.

З чотирьох видів спорту: міні-футболу, шахів, настільного тенісу та легкої атлетики змагалися 12 команд від усіх районів та міста Чернівці.

Переміг найсильніший, але скоріше - виграла дружба та особистий приклад для своїх вихованців кожного їхнього наставника.

По завершенню змагань переможцям по видах спорту та за кращі командні результати Володимир Дудчак, Корнелій Жукотинський та заступник голови обласного комітету профспілки Богдан Чортик вручили Кубки та Дипломи.

 

Коментарі  

 
0 #2 repka22 2013-09-23 23:47 дадайте фото
 
 
0 #1 Маris 2013-09-23 21:29 добавте фото з нагородження