Головна Новини Головні новини Семінар з охорони праці

Отримувати новини - введіть свій e-mail:

Семінар з охорони праці Друк
П'ятниця, 30 листопад 2012 16:00
27 листопада 2012 року в Мамаївській загальноосвітній школі №2 Кіцманського району Групою моніторингу системи освіти, господарського обслуговування та аудиту установ освіти області Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації за участю профспілкової сторони пройшов обласний семінар з питань організації роботи з охорони праці, безпеки життєдіяльності та попередження дитячого травматизму.
Крім учасників цього заходу,  відповідальних осіб органів управління освітою усіх рівнів, позаштатних інспекторів з охорони праці, голів відповідних комісій райміськомів, бажаними були на семінарі Луговий В. І. – заступник начальника територіального управління Держанаглядохоронпраці в області, Розман М. Й. – начальник управління фонду соціального страхування від нещасних випадків в області, Добровольский І. Ю. – майор міліції, старший інспектор кадрового забезпечення та профілактичної роботи Державтоінспекції УМВС України в Чернівецькій області, Пістрюга А. І. – старший інспектор управління Держтехногенбезпеки України в області, Самборський Я. А. – начальник обласних курсів підвищення кваліфікації керівних кадрів МНЦ, ЦЗ та БЖ, Бабчук С. В. – помічник начальника ТУ МНС в Чернівецькій області, які виступили перед учасниками семінару по основних напрямках спільної організації роботи.

З доповіддю "Збереження життя та здоров'я учасників навчально-виховного проесу - головне завдання профспілки працівників освіти і науки" на семінарі виступив також голова обласної організації профспілки працівників освіти і науки Володимир Дудчак.