Головна Новини Головні новини Засідання колегії на базі Глибоцького району

Отримувати новини - введіть свій e-mail:

Засідання колегії на базі Глибоцького району Друк
П'ятниця, 30 листопад 2012 15:56
23 листопада на базі Глибоцького району у першій половині дня відбулося чергове засідання колегії Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації, де серед багатьох питань засіданні, в якому прийняли участь також голови райміськомів профспілки, проаналізовано "Стан готовності закладів освіти області до нового навчального року та осінньо-зимового періоду 2012-2013 н. р", "Проект обласної комплексної програми "Вчитель" на 2013-2022 р.р.", а також підведено підсумки оздоровчої кампанії 2012 року та визначені завдання на 2013 рік.
Друга половина дня – була відведена обласному семінару «Забезпечення рівного доступу дітей шкільного віку до якісної позашкільної освіти. Технології модернізації позашкільної освіти».

Під час роботи семінару лідери організаційних ланок профспілки відвідали цілий ряд позашкільних заходів, зустрілися з профспілковим активом закладів освіти району, ознайомилися з практикою роботи, створенням корпоративної мережі на електронних засобах зв’язку на місцях, а головне – визначили для себе завдання по забезпеченню серйозної уваги позашкіллю, консолідації зусиль по створенню умов праці, навчання, гурткової роботи, поширенню передового досвіду.