Головна Новини Головні новини Звернення до членів профспілок з нагоди Міжнародного дня солідарності трудящих - 1 Травня

Отримувати новини - введіть свій e-mail:

Звернення до членів профспілок з нагоди Міжнародного дня солідарності трудящих - 1 Травня Друк
П'ятниця, 27 квітень 2012 12:21
Шановні спілчани!
Шановні ветерани профспілкового руху!

Ми з особливим почуттям зустрічаємо Першотравень, свято людей праці, яке символізує солідарність трудящих у боротьбі за свої права, гідну працю та гідне життя.

Федерація профспілок України - наймасовіша громадська організація, головною метою якої є захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів працюючих, послідовно виступає за соціальну справедливість у суспільстві, підвищення соціальних стандартів громадян України.

Сьогодні Федерація профспілок України відкрита до конструктивного соціального діалогу на всіх рівнях і всіх починань, спрямованих на відродження вітчизняного виробництва, створення нових робочих місць, справедливий розподіл результатів суспільної праці, поважне ставлення до людини праці, ветеранів, пересічних громадян.
Закликаємо членів профспілок, соціальних партнерів об’єднати спільні зусилля для забезпечення гідних умов та оплати праці у кожному трудовому колективі, подолання бідності, поліпшення добробуту людей заради розбудови демократичного суспільства в нашій незалежній державі.

Запрошуємо всіх, кому не байдужа власна доля, майбутнє наших дітей і онуків, взяти активну участь у профспілкових заходах, присвячених Міжнародному дню солідарності трудящих, під гаслом: «Профспілки - за гідне життя, стабільність у суспільстві!».
Нехай щедре тепло весняних днів наповнить вас натхненням і оптимізмом, подарує бадьорий, радісний настрій і додасть сил для нових звершень.
Здоров’я, щастя вам, шановні спілчани, впевненості у власних силах, енергії в реалізації планів і задумів!

Вітаємо вас зі святом весни, праці, солідарності і єднання!

Президія Федерації профспілок України