Головна Новини Головні новини 28 квітня – Міжнародний день охорони праці!

Отримувати новини - введіть свій e-mail:

28 квітня – Міжнародний день охорони праці! Друк
Понеділок, 23 квітень 2012 14:35
Шановні друзі!

28 квітня 2012 року у Міжнародний День охорони праці повсюдно проводяться заходи під девізом: «Сприяння охорони праці у «зеленій» економіці».

Концепція «зеленої економіки» пропонує соціальним партнерам різних рівнів забезпечити шляхи розвитку, які сприятимуть вирішенню проблем енергетики та забезпечення екологічно чистими продуктами харчування, оптимального розподілу обмежених ресурсів та поліпшення управління ними, сприяння ефективності виробництва через безпеку культури праці, зниження рівня виробничого травматизму і професійних захворювань, гармонійного поєднання потреб суспільства з потребою постійного відновлення і збереження довкілля.

Ці заходи повинні мати місце і в діяльності наших первинних профспілкових організацій та стати конкретним відображенням дій, які визначені в завданнях квітневого пленуму обкому профспілки працівників освіти і науки, що був присвячений проблемам охорони праці і техніки безпеки.

Закликаємо членські профспілкові організації усіх рівнів активно долучитися до спільних дій з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, роботодавцями для посилання уваги до питань підвищення рівня безпеки та поліпшення умов праці освітян.

«Гідна праця – безпечна праця» - це девіз щоденної діяльності трудових колективів та закладів освіти краю.

За доручення президії
голова обкому профспілки працівників
освіти і науки

В. В. Дудчак