Головна Новини Головні новини Тиждень безпеки дорожнього руху 2018

Отримувати новини - введіть свій e-mail:

Тиждень безпеки дорожнього руху 2018 Друк
Четвер, 24 травень 2018 09:33
Із 21 до 27 травня в Україні триває Тиждень безпеки дорожнього руху 2018. Про це повідомляє на сайт Державного підприємства «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту Міністерства охорони здоров'я України».

У рамках Тижня безпеки на автомобільних дорогах загального користування державного значення буде проведено перевірку автомобільних доріг у межах навчальних закладів, шкіл, дитячих садків на їх відповідність схемам організації дорожнього руху; відновлення дорожніх знаків (інформаційних пано), зокрема, на ділянках наземних пішохідних переходів, розмітки, існуючого зовнішнього освітлення на дорогах; забезпечення видимості дорожніх знаків на автомобільних дорогах загального користування відповідно до встановлених норм.

Довідково

У квітні Кабінет міністрів України затвердив державну програму підвищення рівня безпеки дорожнього руху до 2020 року.

Згідно з програмою, буде вдосконалено державне управління в сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, підвищено безпеку доріг і дорожньої інфраструктури.

Фінансування програми передбачене за рахунок бюджетних коштів: у 2018 році – 2,64 млрд грн, у 2019 – 2,55 млрд грн, в 2020 – 34,9 млрд грн.