Головна Новини Головні новини «Дні обкому профспілки» в Сторожинці

Отримувати новини - введіть свій e-mail:

«Дні обкому профспілки» в Сторожинці Друк
Вівторок, 10 квітень 2012 17:56
10 квітня 2012 року в рамках Дня обласної організації профспілки працівників освіти і науки відбулась зустріч з профспілковим активом закладів, установ освіти Сторожинецького району за участю голови Чернівецької обласної організації профспілки працівників освіти і науки Дудчака В. В, заступника голови обласної організації профспілки працівників освіти і науки Чортика Б. Р., уповноваженого ЦК профспілки працівників освіти і науки з питань контролю за дотримання трудового законодавства – юриста обласної організації профспілки працівників освіти і наук Безручака В. В.

В зустрічі прийняли участь начальник управління освіти Сторожинецької районної державної адміністрації Багрій В. І. та голова Сторожинецької районної організації профспілки працівників освіти і науки Олійник В. І.

На зустрічі розглянуті питання щодо поточної статутної діяльності усіх ланок Профспілки працівників освіти і науки України, стану фінансового забезпечення учасників навчально-виховного процесу та надано відповіді на чисельні запитання профспілкових активістів.