Головна Новини Головні новини Гідна праця – безпечна праця!

Отримувати новини - введіть свій e-mail:

Гідна праця – безпечна праця! Друк
Середа, 28 березень 2012 00:00
28 березня відбувся черговий пленум Чернівецького обласного комітету профспілки працівників освіти і науки з порядком денним: «Про стан та завдання реалізації норм Закону України «Про охорону праці» та здійснення контролю за створенням належних умов праці і навчання в закладах освіти області» та «Про хід виконання угоди між обласним комітетом профспілки працівників освіти і науки та Головним управлінням освіти і  науки обласної державної адміністрації на 2011-2015 роки».

З доповіддю з першого питання виступив голова обласної організації профспілки В. В. Дудчак.

З другого питання заслухані інформації заступника голови обкому профспілки Чортика Б. Р. та заступника начальника Головного управління Швеця А. Ф.

В обговоренні доповіді та інформацій членами обкому профспілки висловлено багато цікавих і корисних пропозицій, які лягли в основу постанов пленуму. На увагу заслуговує пропозиція про запровадження в галузі Циклограми, яка б слугувала забезпеченню єдиних підходів щодо здійснення адміністративно-громадського контролю за станом охорони праці та техніки безпеки в закладах освіти краю, запровадження спільного навчання громадських інспекторів та відповідальних осіб за стан охорони праці та техніки безпеки безпосередньо на місцях.

Пленум обкому рекомендував звернути на подальший контроль за виконанням Галузевої угоди, угоди між обкомом профспілки та Головним управлінням освіти і науки, а особливо – колективних договорів безпосередньо на місцях.

Також пленум розглянув питання щодо виконання профспілкового бюджету 2011 року та затвердив кошторис обкому профспілки на 2012 рік.